Poznajmy się!

Gdzie znajuje się siedziba firmy?

Obok DTŚ w Chorzowie. 

Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu zjazdu z Drogowej Trasy Średnicowej na Batory i Alei Bojowników o Wolność i Demokrację.
Budynek przy Alei Bojowników o Wolnoć i Demokrację 38. W tle widać niebo z małymi chmurami, a przed budynkiem część trawnika z panelami słonecznymi i ogrodzeniem.
DOJAZD DO FIRMY
Jak do nas trafić z centrum Katowic?

Zakładając, że wyruszamy z Rynku miasta:

  • transport publiczny – czas trwania podróży: 15-40 minut
    – autobusy wyruszające z przystanku Mickiewicza o numerach M1, M24, 840 zatrzymują się na przystanku Chorzów Hala Sportowa, skąd należy kierować się na przejście dla pieszych przy ulicy Bałtyckiej, następnie drogą boczną DTŚ przez 700 metrów. Budynek będzie widoczny na końcu drogi.
    – tramwaj o numerze 20, wyruszający z Katowice Rynek i zatrzymujący się na przystanku Chorzów Dom Działkowca. Po wyjściu należy udać się na przejście tramwajowe, światła drogowe i skręcić w lewo. Budynek powinien być widoczny około 200 metrów dalej.
    – tramwaj o numerze 7, wyruszający z Katowice Rynek i zatrzymujący się na przystanku Chorzów Batory. Po wyjściu należy kierować się na północ do skrzyżowania, by następnie skręcić w aleję Bojowników o Wolność i Demokrację. Budynek stoi około 1.2 km dalej, który zaczyna być widoczny już po kilkudziesięciu metrach od skręcenia w aleję.

  • samochód – czas trwania podróży: około 11-15 minut
    Należy kierować się w stronę ulicy Chorzowskiej, a następnie w kierunku drogi krajowej nr 79. Po 4,5 km jazdy K79, należy zjechać na pas w kierunku Batory. Na najbliższych światłach skręcić w prawo, by po około 50 metrach skręcić na parking budynku, obok którego znajduje się siedziba firmy.
Część zjazdu z DTŚ przy Alei Bojowników o Wolność i Demokrację w Chorzowie. Widać znaki informujące o światłach, tramwaju i zjazdach. W tle zachmurzone niebo.

W FIRMIE…

…co robimy na co dzień?

W zależności od stanowiska nasze zadania różnią się, jednak wszyscy posiadamy wspólne elementy pracy: zaangażowanie, dążenie do zadowolenia Klienta końcowego i monitory dookoła siebie pełne okienek.
Wchodząc do biura przechodzimy przez dział organizacyjny. Tutaj mieści się strefa „małych spotkań”.
Żeby zapewnić spokój pracownikom działów Programowania i Wdrożeń, ich pokoje znajdują się po drugiej stronie biura. Także u nich odbywa się większość praktyk i stażów organizowanych w PERITUS-ACT, dzięki czemu każda osoba jest pod stałą opieką naszych specjalistów.

Więcej o naszym zakresie działań w zakładce O firmie.

…a co poza codziennymi obowiązkami?

Oglądamy seriale na Netflixie. Aktualnie przerabiamy The Office, już połowa za nami!
Czasami gramy w planszówki, a innym razem w ping-ponga.
Na imprezach integracyjnych, których część odbywa się w naszej sali konferencyjnej, królują mecze w piłkarzyki!

W PERITUS-ACT uwielbiamy świętować każdą okazję: urodziny? Mikołajki? Wielkanoc? Dzień dziecka? Nic nie pominiemy!

Mimo naszego zamiłowania do świętowania przy jedzeniu, dbamy także o naszą aktywność z kartą Multisport.  Dodatkowymi benefitami w naszej firmie są opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne. Tak przygotowani nie obawiamy się L4, a już na pewno nie z powodu naszego zakręconego trybu życia!