Strona główna » Usługi

POZNAJ NASZE USŁUGI

Kompleksowa gama usług  dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz pomoc w osiągnięciu ich celów.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi wpłyną na poprawę efektywności procesów produkcyjnych i przyczynią się do zwiększenia zysków i obniżenia koszów działalności naszych Klientów.

Grafika przedstawiająca cienie ludzi odbite na szklanym ekranie, na którym wyświetla się kula ziemska, kontynenty i statystyki.

USŁUGI

Kompleksowa gama usług  dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz pomoc w osiągnięciu ich celów. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi wpłyną na poprawę efektywności procesów produkcyjnych i przyczynią się do zwiększenia zysków i obniżenia koszów działalności naszych Klientów.

Grafika przedstawiająca osobę piszącą na klawiaturze.

WDROŻENIA

PERITUS-ACT od początków swojej działalności z powodzeniem współpracuje z renomowaną firmą Dürr AG, będącą liderem w dziedzinie dostawy kompleksowych rozwiązań produkcyjnych. Efektem tej współpracy jest szeroka wiedza i doświadczenie w integracji systemów informatycznych w obszarze produkcyjnym.

Nasza firma, przez ostatnie dwadzieścia lat nieprzerwanie udowadnia swoją wysoką jakość i profesjonalizm w projektowaniu, wdrażaniu i rozwoju systemów takich jak EcoEmos/DXQ oraz SCADA/MES.

SZKOLENIA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatyki przemysłowej, zapewniamy naszym klientom szczegółowe szkolenia z obsługi naszego oprogramowania. Zależy nam na tym, aby nasi klienci i ich pracownicy czuli się pewnie w korzystaniu z naszych produktów i dlatego łagodnie przeprowadzamy ich przez wszystkie funkcje i opcje.

Nasze lata pracy z oprogramowaniem EcoEmos/DXQ czynią nas ekspertami w tej dziedzinie, a organizowane przez nas szkolenia są dokładne i szczegółowe.

Oferujemy je w językach: angielskim, polskim, niemieckim i rosyjskim.

Miniaturowy projektor stojący na klawiaturze, wokół niego małe krzesła.
Ilustracja ukazuje neonowy napis "support", wokół niego są koła zębate.

SUPPORT

PERITUS-ACT to nie tylko twórcy i integratorzy systemów lub oprogramowania, ale także wsparcie po projektowe. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w każdym momencie, oferując konsultacje telefoniczne, wsparcie zdalne oraz po wcześniejszych konsultacjach, również wsparcie na miejscu u Klienta.

Komunikacja z Klientem jest dla nas kluczowa, ponieważ tylko dzięki niej możemy zapewnić satysfakcjonujące rezultaty współpracy. Gwarantujemy szybką reakcję i rozwiązanie problemów w zakresie integrowanych systemów.

Oferujemy również szkolenia z optymalizacji procesów produkcji oraz doradztwo w zakresie implementacji rozwiązań informatycznych.

PROGRAMOWANIE

W PERITUS-ACT stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i projektujemy oprogramowanie, które idealnie odpowiada jego potrzebom. Jednym z naszych flagowych produktów jest aplikacja PFV System – Power Focus System, której celem jest kontrolowanie narzędzi i procesów montażowych na linii produkcyjnej. Jest to rodzaj oprogramowania instrukcji pracy, specjalnie zaprojektowany dla obsługi produktów firmy Atlas Copco – lidera innowacyjnych rozwiązań usprawniających pracę sektora przemysłowego.

Nasi programiści są gotowi przekształcić Twoje pomysły w funkcjonalne narzędzia.

Abstrakcja przedstawiająca kod programistyczny na rozmytym, błękitnym tle.

NASZE USŁUGI

Grafika przedstawiająca osobę piszącą na klawiaturze.

WDROŻENIA

PERITUS-ACT od początków swojej działalności z powodzeniem współpracuje z renomowaną firmą Dürr AG, będącą liderem w dziedzinie dostawy kompleksowych rozwiązań produkcyjnych. Efektem tej współpracy jest szeroka wiedza i doświadczenie w integracji systemów informatycznych w obszarze produkcyjnym.

Nasza firma, przez ostatnie dwadzieścia lat nieprzerwanie udowadnia swoją wysoką jakość i profesjonalizm w projektowaniu, wdrażaniu i rozwoju systemów takich jak EcoEmos/DXQ oraz SCADA/MES.

Miniaturowy ekran projekcyjny stojący na klawiaturze, przed nim krzesła ze stolikami.

SZKOLENIA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatyki przemysłowej, zapewniamy naszym klientom szczegółowe szkolenia z obsługi naszego oprogramowania. Zależy nam na tym, aby nasi klienci i ich pracownicy czuli się pewnie w korzystaniu z naszych produktów i dlatego łagodnie przeprowadzamy ich przez wszystkie funkcje i opcje.

Nasze lata pracy z oprogramowaniem EcoEmos/DXQ czynią nas ekspertami w tej dziedzinie, a organizowane przez nas szkolenia są dokładne i szczegółowe.

Oferujemy je w językach: angielskim, polskim, niemieckim i rosyjskim.

Grafika przedstawiająca neonowy napis "support", wokół niego leżą koła zębate.

SUPPORT

PERITUS-ACT to nie tylko twórcy i integratorzy systemów lub oprogramowania, ale także wsparcie po projektowe. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w każdym momencie, oferując konsultacje telefoniczne, wsparcie zdalne oraz po wcześniejszych konsultacjach, również wsparcie na miejscu u Klienta.

Komunikacja z Klientem jest dla nas kluczowa, ponieważ tylko dzięki niej możemy zapewnić satysfakcjonujące rezultaty współpracy. Gwarantujemy szybką reakcję i rozwiązanie problemów w zakresie integrowanych systemów.

Oferujemy również szkolenia z optymalizacji procesów produkcji oraz doradztwo w zakresie implementacji rozwiązań informatycznych.

Abstrakcja przedstawiająca kod programistyczny na rozmytym, błękitnym tle.

PROGRAMOWANIE

W PERITUS-ACT stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i projektujemy oprogramowanie, które idealnie odpowiada jego potrzebom. Jednym z naszych flagowych produktów jest aplikacja PFV System – Power Focus System, której celem jest kontrolowanie narzędzi i procesów montażowych na linii produkcyjnej. Jest to rodzaj oprogramowania instrukcji pracy, specjalnie zaprojektowany dla obsługi produktów firmy Atlas Copco – lidera innowacyjnych rozwiązań usprawniających pracę sektora przemysłowego.

Nasi programiści są gotowi przekształcić Twoje pomysły w funkcjonalne narzędzia.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ KTÓRAŚ Z USŁUG?

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, jakie mogą Cię nurtować, oraz ustalimy szczegóły dotyczące finalizacji.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ KTÓRAŚ Z USŁUG?

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, jakie mogą Cię nurtować, oraz ustalimy szczegóły dotyczące finalizacji.